Toplu Yemek


Toplu yemek sektöründe Ankara’da en iyi toplu yemek firmalarından biri olan Toktaylar Catering, ofislere, işyerlerine toplu yemek hizmeti vermektedir. Toplu yemek hizmeti verdiğimiz alanlar arasında Düğün yemeği, nişan yemeği, cenaze yemeği, mevlit yemeği, iftar yemeği gibi her türlü organizasyonlar da bulunmaktadır. 

Toplu yemek üretiminde şu dört kritere; yani kalite, lezzet, hijyen ve uygun fiyat kriterlerine uymayı prensip edinmiş bulunmaktayız. Yıllardan beri müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ve sağlıklı toplu yemek hizmeti verdik. Bundan sonra da özellikle kaliteden ödün vermeden bu faaliyetlerimizi sürdürmeye kararlıyız.

 

Toktaylar Catering mutfaklarında hazırlanan özel seçkin menüler, hijyenik ortamda paketlenmekte böylece paketli sunum yapılmaktadır. Paketlenmiş yemeklerinizi ofisinize, işyerinize ve organizasyon alanınıza ücretsiz olarak teslim etmekteyiz.

Toplu yemek siparişi verirken uygun fiyat avantajından yararlanmak için bizi arayın.

Toplu yemek hizmetini bizden alarak işyerinizde çalışma verimliliğini artırın.

Gıda mühendislerimizin kontrolünde usta aşçılarımızın hazırladığı yemeklerle çalışanlarınıza toplu yemek hizmeti sunuyoruz.

Toplu yemeğinizi termobox kutularda yemek taşımaya uygun araçlarımızla teslim ediyoruz. 

Kalite, lezzet, hijyen ve uygun fiyat prensibimize göre toplu yemek üretiyoruz.

toplu yemek