Ankara Düğün, Nişan ve Kına Yemeği

Düğün Yemeği, Nişan Yemeği, Kına Yemeği, Sünnet Yemeği gibi özel günlerimizde konuklarımızı en güzel biçimde ağırlamak ve iyi başlayan anı sorunsuz bitirmek ortak hayal ve temennimizdir.

 

Böyle özel günlerde tatlı bir telaş ve heyecan tüm aile fertlerini sarıp sarmalar. Bu organizasyonlar bir bütündür. Davetiye seçiminden, salon süslemesine, fotoğraf video çekimi, sahne şovu, hizmet kalitesi, yemek sunumu vs. hizmetlerden birinin aksaması her şeyi alt üst edebilir. Bu hizmetler içinde yemek sunumu ayrı bir önem taşır. Örneğin organizasyon alanının dekoru ne kadar görkemli olursa olsun sunulan yemeğin kalitesi ve lezzeti iyi değilse mutlu başlayan gününüz moral çöküntüsü ve hoş olmayan hatıralar ile bitebilir. Kendi gittiğimiz yerleri, katıldığımız davetleri düşünürsek hangi düğünde yemekler muhteşemdi? Hangi davette yemekleri beğenmedik? Buradan su sonucu çıkarabiliriz ki aklimizde kalan genellikle yemek olmaktadır.

 

 İyi bir Catering Firmasından beklenen; lezzetli, sağlıklı ve hijyen kurallarına göre hazırlanmış yemekleri, özelliklerini kaybetmeyecek şekilde organizasyon ortamına ulaştırarak sunumunu hızlı bir şekilde yapmaktır. Eğer davetlileriniz üzerinde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız iyi bir Catering firmasından hizmet almanız önemlidir. Doğru hizmeti seçmek davetlilerinizin memnun kalmasını sağlayacaktır.

 

Düğün Yemegi,Nisan Yemegi, Kina Yemegi,Sunnet yemeği gibi organizasyonlarınızda bizimle iletişime geçmeniz halinde isterseniz aşağıdaki örnek menülerimizden secim yapabilirsiniz  veya müştereken arzunuza göre size özel menü  belirleyebiliriz.

 

Düğün yemeği, Nisan Yemeği, Kına Yemeği Sünnet Yemeği gibi organizasyonların sizler için tekrarının mümkün olamayacağını çok iyi bildiğimiz için, her şeyi tekrar tekrar gözden geçirerek hataları minimize etmeye çalışır, büyük bir titizlikle yemeklerimizi hazırlarız.

 

 Toktaylar Catering mutfaklarında, uzman mutfak ekibimiz tarafından hazırlanan yemeklerimizi, paketlenmiş olarak sunabileceğimiz gibi isteğe bağlı olarak klasik usulde de servis yapabiliriz.

standart-menu.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 58.00 TL - 60.00 TL + (KDV %8)

2--.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 53.00 TL - 55:00 TL + (KDV %8)

3--.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 54.00 TL - 56.00 TL + (KDV %8)