Düğün ve nişan yemeği Ankara hizmetimizde, hepimiz için düğün, nişan, kokteyl, kına, sünnet gibi özel günlerimizde konuklarımızı en güzel biçimde ağırlamak ve iyi başlayan anı sorunsuz bitirmek ortak hayal ve temennimizdir. Bu günlerin tekrarı mümkün olamayacağı için, her şey tekrar tekrar gözden geçirerek hataları minimize etmeye çalışırız. Tatlı bir telaş ve heyecan tüm aile fertlerini sarıp sarmalar. Bu organizasyonlar bir bütündür. Davetiye seçiminden, salon süslemesine, fotoğraf video çekimi, sahne şovu, hizmet kalitesi, yemek sunumu vs. hizmetlerden birinin aksaması her şeyi alt üst edebilir. Mutlu başlayan gününüz moral çöküntüsü ve hoş olmayan hatıralar ile bitebilir.

 

Ayrıca talep ettiğiniz yemeklerinizi gösterdiğiniz adreste, dağıtım ekibimizle klasik yöntemde tencere ve tavalardan sıcak olarak self servis dağıtım hizmeti verebiliriz.

STANDART MENÜ
standart-menu.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 23.00 TL - 25:00 TL + (KDV %8)

EKONOMİK MENÜ - 2
ekonomik-menu-2.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 17.00 TL - 19:00 TL + (KDV %8)

EKONOMİK MENÜ - 3
ekonomik-menu-3.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 17.50 TL - 19:50 TL + (KDV %8)

EKONOMİK MENÜ - 4
ekonomik-menu-4.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 18.00 TL - 20:00 TL + (KDV %8)

Toktaylar Catering 17. Hizmet yılını kutlamaktadır. Bizler de sizler gibi özel günlerinizin tekrarı olamayacağı bilincini esas alırız. Geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi sunacağımız yemek hizmetine ekleyerek, hak ettiğiniz övgü ve takdiri davetlilerinizden almanızı garanti ederiz.