Gezi Turları İçin Piknik Kahvaltı ve Soğuk Sandviçler

İnsanlar Yaradılış Özü İtibariyle Yalnız Yaşamaya Müsait Olmayan, Sosyal Varlıklardır. İmkân Buldukça Seyahat Etmek, Yeni Yerler Görmek Ve Yeni İnsanlarla Tanışmak Herkes İçin Bir Özlemdir. Bu Eylem Her Birey İçin Hayattan Zevk Alıp, Daha Neşeli Bir Ortam Yaratmaya, Günlük Yaşamda Var Olan Sorunların Zihnimizde Yarattığı Olumsuzlukları Bertaraf Etmek İçin De Bulunmaz Fırsattır. Tur Organizasyon Firmalarıyla Seyahat Etmeyi Seçen Kişiler, Aynı Yaşam Tarzıyla Hayata Bakan Yeni İnsanları Tanıma Fırsatı Yakalar.

Konum Ve Kariyer Açısından Çok İyi Bir Yerde Ve Parasal Yönden De Hiç Sıkıntısı Olmayan Birisi Olabilirsiniz. Ancak, Sizi Tanıyan Ve Candan Seven Bir Çevreniz Varsa, Mutlulukla Dolu Bir Yaşam Sarmalı Sizi Ve Sevdiklerinizi Kucaklar. Aksi Takdirde Sadece Ortada Salınarak Gezer, Samimiyetsiz Çevrenizin, Menfaat Kokan Sahte İltifatları İle Gerçeklerden Kopup Hayal Elemine Dalar, Curcunalı Çevrenizde Çaresiz Yalnızlığı Yaşayabilirsiniz.

Şüphesiz Ki Tur Organizatörleri Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Üstün Gayret Sarf Ederler. Zira En İyi Ve Kalıcı Reklam Seyahat Edenlerin, Gezi Hatıralarını Çevrelerine Anlatırken Firmadan Memnun Kaldığını Aktarmalarıdır.

Yaşanmış Sorunları Özetlersek

  1. Dinlenme Ve İhtiyaç Molası Verilen Tesislerde Sık Olmasa Da Tazeliğini Kaybetmiş Ve Tüketilmesi Sağlık Sorunu Oluşturabilecek Yiyecekler İmha Edilmesi Gerekirken, Tur Müşterilerine Sunulması Sonucunda, Güzel Başlayan Bir Gün, İshal Ve Gıda Zehirlenmesi Gibi Sağlık Sorunları İle Başlamadan Bitebilir.
  2. Tur Seyahat Organizasyon Firmaları Müşteri Memnuniyetini Yakalayabilmek İçin Birçok Konuda Olumlu Eleştiri Alma Zorunluluğu Vardır. Örneğin Seyahat Edenin Yolculuk Esnasında İçinde Bulunduğu Aracın Konforu, Üstün Hostes Hizmeti, Sabah Kahvaltısı Ve Öğle Akşam Yemeklerinin Kaliteli, Lezzetli, Hijyenik Ve Sağlık Açısından Problem Oluşturmayacak Gıda Mamullerinden Oluşması Gibi Vs Hizmetlerin Eksiksiz Ve Tam Yerine Getirilmesi Şarttır.
  3. Tur Seyahat Organizasyon Firmaları, Bu Kriterleri Bir Araya Getirmeye Çalışırken Ellerinde Kısıtlı Bütçeleri Olduğu Göz Ardı Edilmemelidir. İşte Tam Burada Toktaylar Catering Yaraya Merhem Olacak Hizmeti Teknoloji Ve Dürüst Hizmeti Birleştirerek, Sürüme Dayalı Az Kar Gözeden, Yüksek Kaliteli Sabah Tur Kahvaltısı, Öğle Yemeği Ve Akşam Yemeğinden Oluşan Map ( Modifiye Atmosferde Paketleme) Teknolojisi İle Üretilmiş Ürünleri Hizmetine Sunar. 
  4. Map Tur Kahvaltımızın 6 Çeşit, 8 Çeşit Ve 11 Çeşit Olmak Üzere 3 Ayrı Versiyonda, Ekonomik, Kaliteli Ve Şık Ambalajı İle Hizmetinize Sunulmuştur..
6-cesit-toplu-kahvalti.jpg

25.5 tl + KDV

8-cesit-toplu-kahvalti.jpg

27.5 TL + KDV

11-cesit-kahvalti.jpg

31 TL + KDV

beyaz-peynirli-soguk-sandvic-icecek.jpg

26 TL + KDV

kasar-peynirli-soguk-sandvic-icecek.jpg

27,5 TL + KDV

tavuk-salatali-soguk-sandvic-icecek.jpg

28 TL + KDV

arnavut-cigerli-soguk-sandvic-icecek.jpg

29,5 TL + KDV

standart-menu.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 58.00 TL - 60.00 TL + (KDV %8)

2--.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 53.00 TL - 55,00 TL + (KDV %8)

3--.jpg

1 KİŞİLİK MENÜ 54.00 TL - 56,00 TL + (KDV %8)