100 - 150 kişi arası için 250 TL + KDV (%10)

150 - 250 kişi arası için 240 TL + KDV (%10)

250 - 350 kişi arası için 230 TL + KDV (%10)

350 ve üzeri için 210 TL + KDV (%10)

İÇİNDEKİLER

  1. Süzme Mercimek Çorbası 
  2. Dana Et Kavurma çiğ 150 Gr (Pişmiş100 gr) 
  3. Pirinç Pilavı ( Et sulu,Tereyağlı)
  4. Fındıklı Şekerpare (imalatımız)
  5. Çoban Salata (adet salata sosu) 
  6. Ayran
  7. 50 gram 2 adet rol ekmek
  8. 125 ml Bardak Su
  9. 8'li çatal kaşık seti (çatal, kaşık, tuz, karabiber, kolanyalı mendil, kağıt peçete, kürdan

Toplu yemek vermek istediğiniz özel günlerinizde, hızlı servis pratiğiyle, tek kullanımlık pp5 özelliği olan hijyenik kaplarda herkesin memnun kalacağı bir hizmet alabilirsiniz

Kavurmada kullanılan dana eti, yaklaşık 4 saat kısık ateşte kendi yağı ve suyuyla pişirilir. Böylece, siz ve konuklarınız tandır eti yumuşaklığında ayrı bir lezzeti tatmış olursunuz.

Standart et kavurmalı yemek menüsü

Kutu Menü sıcak paket ve soğuk paket olmak üzere iki parçadan oluşur. (resim kutu 1) 1. Pakette sıcak çorba, pilav ve dana kavurma vardır. İmal edilen yemekler, dağıtım ısısına düşürülür, sonrasında porsiyonlanarak sıcak olarak MAP (Modifiye Atmosferde Paketleme) teknolojisi kullanılarak paketlenir. En az 6 saat yemek ısısını koruyacak olan termobax taşıma kaplarına yerleştirilir. (1 Termobax ortalama 40 porsiyon yemek almaktadır)

2. pakette ise soğuk yiyecekler özel karton kutusunda servis edilir. (resim kutu 2) İçerisinde salata, tatlı, su, ayran, 2 adet rol ekmek ve yemek çatal kaşık seti vardır. (Hamur tatlıları kendi imalatımız olup toz şeker kullanılmaktadır.)

Yemek başlayacağı zaman tüm konukların önüne 1 adet sıcak paket ve 1 adet soğuk paket servis edilir. Tüketim sıcaklığında olan MAP'lı paketlerin film streçleri kolay açılır kapaklıdır.

Herkesin isteyeceği her şey aynı anda masadadır. Telaşsız, hatasız hızlı servis, yemeğin kalite ve lezzetiyle birleşince, size bu özel gününüzde sadece hak ettiğiniz övgü ve teşekkürü almak kalacağını garanti ederiz.

Günlük 10 yemek siparişinin altında olan firmalara hizmet veremiyoruz.