Standart Menü

standart menü

İÇİNDEKİLER

 

 1. Süzme Mercimek Çorbası 
 2. Dana Et Kavurma çiğ 150 Gr (Pişmiş100 gr) 
 3. Pirinç Pilavı ( Et sulu,Tereyağlı)
 4. Fındıklı Şekerpare (imalatımız)
 5. Çoban Salata (adet salata sosu) 
 6. Ayran
 7. 50 gram 2 adet rol ekmek
 8. 125 ml Bardak Su
 9. 8'li çatal kaşık seti (çatal, kaşık, tuz, karabiber, kolanyalı mendil, kağıt peçete, kürdan

1 Kişi İçin Yemek Satış Fiyatı

400 kişi ve üzeri sipariş için 1 kişilik yemek 28.00TL + KDV’dir.

100 - 200 kişilik sipariş için a 1 kişilik yemek 32.00 TL+ KDV’dir

Kutu Menü'yü organizasyonlarınızda tercih ederseniz;

 •  Toplu yemek vermek istediğiniz özel günlerinizde, hızlı servis pratiğiyle, tek kullanımlık pp5 özelliği olan hijyenik kaplarda herkesin memnun kalacağı bir hizmet alabilirsiniz
 •  Kavurmada kullanılan dana eti, yaklaşık 4 saat kısık ateşte kendi yağı ve suyuyla pişirilir. Böylece, siz ve konuklarınız tandır eti yumuşaklığında ayrı bir lezzeti tatmış olursunuz. (pişmiş et net 100-110 gr). Süzme mercimek çorbası ve pilav et suludur.
 •  Kutu Menü sıcak paket ve soğuk paket olmak üzere iki parçadan oluşur. (resim kutu 1) 1. Pakette sıcak çorba, pilav ve dana kavurma vardır. İmal edilen yemekler, dağıtım ısısına düşürülür, sonrasında porsiyonlanarak sıcak olarak MAP (Modifiye Atmosferde Paketleme) teknolojisi kullanılarak paketlenir. En az 6 saat yemek ısısını koruyacak olan termobax taşıma kaplarına yerleştirilir. (1 Termobax ortalama 40 porsiyon yemek almaktadır)
 •  2. pakette ise soğuk yiyecekler özel karton kutusunda servis edilir. (resim kutu 2) İçerisinde salata, tatlı, su, ayran, 2 adet rol ekmek ve yemek çatal kaşık seti vardır. (Hamur tatlıları kendi imalatımız olup toz şeker kullanılmaktadır.)
 •  Yemek başlayacağı zaman tüm konukların önüne 1 adet sıcak paket ve 1 adet soğuk paket servis edilir. Tüketim sıcaklığında olan MAP'lı paketlerin film streçleri kolay açılır kapaklıdır.
 •  Herkesin isteyeceği her şey aynı anda masadadır. Telaşsız, hatasız hızlı servis, yemeğin kalite ve lezzetiyle birleşince, size bu özel gününüzde sadece hak ettiğiniz övgü ve teşekkürü almak kalacağını garanti ederiz.

Saygılarımızla