SİRKETLERE ,OFİSLERE, FABRİKALARA PAKETLENMİS SİCAK YEMEK- KUTU YEMEK

Paketlenmiş Yemekler


standart.jpg

35 TL + Ekmek + KDV (Kdv %8)

Günümüzde çalışan personel sayısı az olan ticari işletmeler sıcak, kaliteli ve hijyenik yemek temin etmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar

Bu işletmelerin, catering firmalarından toplu yemek olarak aldıkları taşımalı yemekte gerek toplu yemek dolumu gerekse taşıyıcı kapların standart dışı olmasından kaynaklanan sorunlar, istenilen sanitasyon ve hijyen kurallarına uygun hizmet alımını zora sokmaktadır. Sorunun ana kaynağında yatan neden ise, sıcak yemekler dolum yapılırken kişiye özel paketleme yapılmayıp, toplu tüketimin esasına göre servis yapılarak sunulmasıdır. Bu sorunların hepsine kalıcı çözüm üretmek için, Toktaylar Catering, uzun süren ARGE çalışmaları sonucunda ” Map teknolojisi ile paketlenmiş sıcak yemek” adlı projeyi üretmiştir.

MAP teknolojisi, bozulmalara karşı gıdaları katkı maddesi eklemeden koruma altına almakta, bunun en önemli faydası ise uzun raf ömrü ve besin değerlerinin korunması olmaktadır.

Bu sayede, el değmeden ileri teknolojik yöntemlerle paketlenen yemekler, sıcaklığını altı saat koruyan termabakslarla sıcak olarak tarafınıza ulaştırılabilmektedir.

Bu paketleme teknolojisi, kapağı açılmamış paket yemeğinizi son kullanım tarihine kadar buzdolabında saklama imkânı vermektedir.

Map teknolojisi ile paketlenmiş yemek, firmalara ve çalışan personele ne gibi katkılar sağlar:

Toktaylar Catering ‘in geliştirdiği MAP sıcak paket yemek hizmeti, bireysel tüketici göz önüne alınarak hazırlanır. Bireye özel porsiyonlama yapılarak tek kullanımlık hijyenik kaplarda sıcak olarak paketlenmiş yemekler, termoboxlara yerleştirilir. Böylece sıcak paketlenmiş yemekler 6 saat ideal yemek sıcaklığını korur. Tüketim esnasında kolay açılır folyo kapağını açtığınızda sıcak yemeğiniz hazırdır, yeniden ısıtmaya gerek duyulmaz.

Şayet kişiye özel paketlenmiş yemeklerinizi, gün içinde tüketmez iseniz ambalajı açılmamak kaydı ile buzdolabında son tüketim tarihine kadar aynı tazelikte saklayabilirsiniz. Tüketmek istenildiğinde ise PP5 özelliği olan yemek kaplarımızı mikrodalgada ( 1,5- 2 dakika) veya normal fırınlarda (80 derecede) ısıtabilir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

·       Firmamız mutfağında hazırlanan yemekler bireysel prezantasyonu yapıldıktan sonra aynı kalite ve standartta paketlenmiş sıcak yemek olarak hizmetinize sunulur.
 
·       Porsiyonlaması önceden yapılıp paketlendiği için, her yemek diğerinin kopyası sunum kalitesine ulaşılmış olur. Böylelikle yemek yetmedi, eti az, suyu çok vs. şikâyetlerin önüne geçilmiş olur.
 
·       Tüketilmeyen yemekler son tüketim tarihine kadar buzdolabında tazeliğini koruduğu için, israf ve maddi kayıp en aza indirilir.
 
·       Ayrıca Paket yemek servisinin önemli, özellikle içinde bulunduğumuz pandemi surecinde daha da artmıştır.
 
·       Paket yemek servisi, Covid -19 salgını döneminde yemeğin paketleme ve dağıtım aşamalarında hijyen kurallarına titizlikle uyulmasına olanak sağlamaktadır.
 
·       16 yıllık tecrübesiyle firmamız bu hijyenik, lezzetli, şık, tek kullanımlık kaptaki paket yemek servisi ile göz zevkinize, birinci sınıf mamullerle üretilen kaliteli yemeği ile de damak zevkinize hitap eder.
 
·       Toktaylar Catering toplu üretim esasına göre yüksek standartlarda üretim yapar, kalite ve lezzeti şık sunumla birleştirerek beklentilerin üstünde ekonomik hizmet vermeyi hedefler.