OFİSLERE SICAK-SOĞUK TESLİM YEMEK HİZMETLERİ

Bir süredir toplum sağlını tehdit eden pandemi döneminde yasal otoriteler tarafından sosyal teması sınırlamak için düzenlemeler yapılmaktadır. Bu kapsamda yiyecek-içecek sektörü, hizmetini paketlenmiş ürünlere yönelik geliştirmektedir. Bu durum üreticiye ve tüketiciye bazı faydalar sağlamaktadır. Üretici olarak avantajımız yaklaşık 10 yıldır paketli yemek hizmeti alanında tecrübe sahibi olmamızdır.

İş yerinize Toktaylar Catering Ofis Yemek Paketini sipariş verdiğinizde yemekhaneye, mutfak araç ve gereçlerine, herhangi bir ısıtıcıya ve servis elemanına ihtiyaç yoktur. Teslim edilen her şey gıdaya teması uygun olan tek kullanımlık malzemelerden yapılmıştır. Paketlenmiş ofis yemeğinizin yanında kaşık, çatal, bıçak, ıslak mendil, peçete ve baharatlar ile gönderilir.

Gıda mühendisimiz ile Beslenme ve diyet uzmanımız tarafından planlanan ve kontrolü yapılan yemeklerimiz,  öğlen yemeği için yeterli miktar ve çeşitte hazırlanarak paketlenip, thermoboxlar aracılığı ile tüketim sıcaklığında teslim edilir.

Yeni nesil paketleme yöntemleri ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan paketlenen ‘’Ofis Yemeğinizi’’ gün içerisinde tüketmek istemezseniz, soğuk teslim almak istediğinizi belirterek, soğuk zincir koşullarında  teslim edilir ve son tüketim tarihine kadar buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

2012 yılından beri “Kutu Menu” markası ile paket yemek hizmetinde uzmanlaşmış olan yemek firmamız, paketleme yöntemlerinde; MAP (Modifiye Atmosferde Paketleme), Skin-Pack (Vakum Altında Paketleme) gibi son teknoloji ürünü paketleme yöntemlerini kullanır. Bu sayede, yemek firmamızın mutfaklarında kaliteli ve hijyenik koşullarda hazırlanan yemeklerimiz sıcak olarak ofisinize ulaştırılarak “Bugün ofiste ne yiyeceğim? Nerede yiyeceğim? Gibi sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedefler. Ayrıca; sağlıklı, güvenilir ve doyurucu bir yemek hizmeti almış olursunuz.