Ofise Yemek Servisi

Ofislerde öğle yemeği için ayrılan sürenin genellikle 20 dakika civarında olduğu yapılan çalışmalardan anlaşılmıştır. Ofislerde öğle saatlerinde mola vermek sadece yemek yemek için değil çalışanların yorgunluk hissini azaltarak onların performansını da artırdığı görülmüştür. Bu sonuca göre öğle yemeği molası vermek kişinin hem beslenmesi hem sağlığı hem de iş verimliliği için çok önemlidir.

Öğle yemeği atlanmaması gereken önemli bir öğündür. Eğer atlanırsa kişinin kan şekeri düşer ve kişi kendini yorgun ve sinirli hisseder. Ofis çalışanlarının fiziksel ve zihinsel performanslarının artması için öğle yemeğinde sağlıklı ve kaliteli olarak hazırlanmış bir yemek yemeleri gerekir. Günlük alınacak kalori ve besin öğeleri hesaplanarak hazırlanmış bir öğle yemeği ile çalışanların konsantrasyonunun daha uzun süreceği aşikârdır.

TOKTAYLAR CATERİNG'in hazırlayarak ofisinize teslim ettiği ofise yemek servisinin sizin için faydalarını söyle sayabiliriz:

Paket Yemek servisimiz ile çok uygun fiyatlara lüks paket yemek hizmeti alirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenmiş olursunuz. Zaman kaybetmeden ofisinizde sıcak ve lezzetli öğle yemeği yersiniz. Yemeklerimiz, paketlenmiş olarak ofisinize teslim edildiğinden, mutfak gereçleri ve hiçbir özel ekipmana ihtiyaç duymazsınız.

Yemek menülerini haftalık olarak sitemizden takip etme imkânınız vardır.

Siz de paket yemek servisimiz için bize ulaşabilir ve uygun fiyatlarla teklif alabilirsiniz.