Ofis Yemek Paketi

OFİS YEMEK PAKETİ, ofis çalışanlarının öğle yemeğinde ne yiyeceğim nerede yiyeceğim gibi sorunlarına çözüm olarak hazırladığımız yemek paketidir.

Toktaylar Catering mutfaklarında hazırlanan yemeklerin malzemeleri, mevsimine uygun ve en taze olarak bizzat firma ortaklarımızdan biri tarafından şehir halinden seçilerek satın alınır. Bünyemizde oluşturduğumuz bir komisyon, çorbadan ana yemeğe salatadan tatlıya kadar uygun kombinasyonlu ve kalorileri hesaplanmış haftalık menüleri hazırlar. Böylece öğünlerde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesinin sağlanmasına özen gösteririz.

Belirlenen yemek menüleri, son teknoloji ile donatılmış mutfaklarımızda pişirilir. Bütün bu çabalarımız sonucunda, sizlere ev yemeği lezzetinde ofis yemeği sağlamış oluruz.

Bireye özel porsiyonlama yaparak tek kullanımlık hijyenik kaplarda sıcak olarak paketlenmiş yemekleri, termoboxlara yerleştirerek tarafınıza teslim ederiz. Böylece sıcak paketlenmiş yemekler 6 saat ideal yemek sıcaklığını korur. Tüketim esnasında kolay açılır folyo kapağını açtığınızda sıcak yemeğiniz hazırdır, yeniden ısıtmanıza gerek kalmaz.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN

Ofisinizde en az 8 kişiden oluşan bir grup iseniz bizi aradığınızda veya telefonunuzu bıraktığınızda sizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi verebiliriz.