Toplu iftar yemeği menüsü
Ankara

Toplu İftar Yemeği Menüsü

Toplu İftar Yemeği Menüsü, Catering Firmamızca, genellikle geleneksel Türk yemekleri ve tatlıları göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Türk mutfağının sıklıkla tercih edilen lezzetlerinden oluşan menülerimizden sipariş vermeniz halinde, iftar yemeğiniz belirlediğiniz gün ve saatte Toktaylar Catering servis araçlarıyla ücretsiz olarak kapınıza getirilmekte ve yine uzman ekiplerimiz tarafından servisi yapılmaktadır.

Toplu iftar yemeği menüleri hazırlarken nelere dikkat edilmektedir?

  1.   Miktar: Hazırlanan yemekler, orucunu açacak bir kişinin doyabileceği ölçüde porsiyonlanarak paketlenmektedir. Böylece tüm davetlilerin doyurulmasını sağlanmaktadır.
  2.   Çeşitlilik: tüm davetlilerin memnun kalabilmesi için menü içinde çeşitliliğe önem verilmektedir. 
  3.   Kalite: Yemeklerin kalitesi, hazırlanışı ve sunumu, davetlilerin keyifli bir iftar deneyimi yaşamaları için önemlidir. Bu nedenle, Toplu İftar Yemeği Fiyatları belirlenirken kullandığımız malzemelerin kalitesi önemli bir rol oynamaktadır. Fiyatlarımızı, kullandığımız kaliteli malzeme ile birlikte değerlendirebilirsiniz. Piyasada çok daha ucuz fiyatlara iftar yemeği menüsü hazırlayan firmalar bulmanız mümkündür. Ancak Atalarımız, “Ucuz etin yahnisi yavan olur” diye boşuna dememişler.

 

   4. Sağlık: Yemeklerin sağlıklı olması, özellikle ramazan ayında uzun süreli açlık sonrası tüketileceği için önemlidir. İftar yemeği menülerimizi hazırlarken Yağlı ve ağır yemekler yerine, hafif ve besleyici içeriklere dikkat etmekteyiz.

   5. Hijyen: Toplu iftar yemeği hazırlarken, hijyen kurallarına dikkat edilmelidir. Davetlilerin sağlığı açısından, yemeklerin hazırlanmasında hijyen birinci önceliğimizdir.

   6. İkram: İftar Yemeğinin tatlı bir sonla bitirilmesi Türk mutfağının geleneğinde vardır. Yemek sonunda, imalatımız olan fındıklı şekerpare ikram edilmektedir.

İftar Yemeği Menüsünün Servisi:

Ankara’da, yıllardır Şirketlere, Ofislere, Fabrikalara Sıcak Paketlenmiş Tabldot Yemek hizmeti veren Toktaylar Catering firmamız tarafından hazırlanan paketli iftar yemeklerimin servisi çok kolay ve hızlıdır. İftar yemeği başlayacağı zaman misafirlerin önüne 1 adet sıcak paket ve 1 adet soğuk paket konur. Her şeyin aynı anda masada olması davetlilerin keyifli bir iftar deneyimi yaşamasını sağlayacaktır.

İftar Yemeği Menüsünü FİYATLARI VE İÇERİKLERİ İÇİN buraya TIKLAYINIZ.

Bütçenize uyabilecek, kaliteli, sağlıklı ve hijyenik Toplu İftar Yemeği menüsü hazırlamamızı istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimiz kanalıyla bizi arayabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

 Cep tel: (0533) 695 81 25

 Sabit: (0312) 397 80 38

 E-mail: toktay@toktaylar.com

 Adres: Ankara Ticaret Borsası (ATB) İş Merkezi K Blok No: 286 – 287 Macunköy – Yenimahalle

 Web: www.toktaylar.com.tr

Günlük 10 yemek siparişinin altında olan firmalara hizmet veremiyoruz.