Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot yemek firması olarak 2004 yılında Ankara’da kurulduk.17 yıldan beri Şehrimizin önde gelen işyerlerine tabldot yemek hizmeti vermekteyiz.

İyi bir üretim ve kaliteli serviste tesadüflere yer olmadığının bilincinde olarak, ailemiz içinde beslenmeye gösterdiğimiz özeni işyerimize de taşımış durumdayız. Yıllardır kaliteden ödün vermeden yemek üretimi yaparak Ankara Tabldot Firmaları arasında seçkin bir yer edinmenin haklı gururunu taşımakta olduğumuza inanıyoruz.

Tabldot Yemek Nedir? 

Tabldot yani seçmesiz yemek, Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen table d'hôte  kelimesinden gelmektedir

Sabit bir ücrete tabi sabit bir menüyü belirtir. Seçmeli yemek ise Alakart (À la carte) olarak adlandırılır. Yaygın yazım şekli tabldot olmasına rağmen Türk Dil Kurumu Türkçede doğru yazım şeklini tabildot olarak belirlemiştir.

Tabldot Yemek Hizmeti Almanın Yararları Nedir?

Sabit bir fiyat ile belirlenmiş tabldot, genelde 4 çeşit yemeği içerir. Bu 4 kap yemek içinde çorba, bir ana yemek, yardımcı yemek olarak da salata, tatlı, meşrubat olabilir. Toplu yemek üretiminin neredeyse %90 ni tabldot yemek üretimi şeklindedir.

Tabldot Yemek Firmaları, toplu üretim yapmanın yarattığı düşük maliyetleri müşterilerine yansıtarak onlara, restoranlara göre daha uygun fiyat avantajı sağlamış olurlar.

Zamanımızın değerli ve tempomuzun yoğun olduğu bir çağda yaşıyoruz. Tabldot Yemek Firmaları, İşletmelerin günlük iş koşuşturması arasında birde çalışanlarının yemek gereksinimleri ile uğraşmaları ve bu alanlarda zaman harcamaları gibi sorunlarına çözüm olarak onlara toplu yemek hizmeti verirler. Ayrıca toplu yemekler, iyi bir yemek firmasında uzman ekipler tarafından hazırlandığından kalori ve besin değerleri de hesaplanmıştır.

Toktaylar Catering olarak tabldot yemeklerimizi hazırlarken nasıl çalışırız?

 

tabldot yemek firması

hazır kutu yemek

hazır toplu yemek

Bünyemizde oluşturduğumuz bir komisyon, çorbadan ana yemeğe salatadan tatlıya kadar uygun kombinasyonlu ve kalorileri hesaplanmış aylık menüleri hazırlar. Böylece öğünlerde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesinin sağlanmasına özen gösteririz. Çoğunluğun beğeneceği yemek çeşitlerini menüye koymak için titiz bir çalışma yaparız. Aksi takdirde bu durum israf ve ziyana yol açtığı gibi müşteri memnuniyetsizliğini de doğurur.

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde firmamızda, ürün tedarikinden yemeğin dağıtım aşamasına kadar hijyen konusundaki hassasiyetler artırılmıştır. ayrıca bu dönemde paketlenmiş yemekler daha tercih edilir ve daha güvenilir bir servis şekli halini almış olduğundan yemeklerimizi ileri teknoloji ürünü paketleme sistemleri ile paketleyerek tarafınıza ulaştırmaktayız.

Talbdot yemek Firması seçerken kalite-fiyat dengesini gözetmenin önemi nedir?

Kurallar çerçevesinde yemek üretiminin; kaliteli ürün, deneyim ve uzman personel bileşenlerinin bir araya gelmesi ile mümkün olabileceği, bunun da bir maliyetinin olduğu aşikârdır. Sağlık, lezzetli bir tabldot yemek servisi almak istiyorsanız belli fiyatların altına inilmesinin mümkün olamayacağını göz önüne almak gerekmektedir. Atalarımızın, “Ucuz Etin Yahnisi Yenmez” demelerindeki gerçeklik payını da hatırlamamızda fayda var. 

Çalışanlarınızın sağlığını gözetmek ve onların is verimini artırmak sizin için önemli ise tercihiniz kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek üretimi yapan bir Tabldot Yemek Firmasından hizmet almak yönünde olacaktır.

Kaliteli yemek üretimi yapan bir Tabldot Yemek Firması ile anlaşma yapmanız halinde hem paranız boşa gitmemiş olur hem de çalışanlarınızın memnuniyetini kazanmış olursunuz. Yemek Firmanızı seçerken bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Bizi aramanız veya telefon numaranızı bırakmanız halinde uzman satış ekibimiz sizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi verecektir.

Ankara tabldot        4 Çeşit Tabldot Yemek    Catering Ankara   Ofis yemek paketi.  Tabldot Yemek