Paket Yemek Hizmeti

Paket yemek hizmetleri, ambalajlama tekniklerindeki gelişmelere paralel olarak hem yemek üreticileri hem de bu hizmetlerden yararlanan tüketiciler için tercih edilir bir yöntem olmaya başlamıştır.

İçinde bulunduğumuz bu pandemi döneminde, özellikle çalışan insanların paket yemeğe yönelmeleri nedeniyle paket yemek satışları 2020 yılında, daha önceki yıllara göre neredeyse 5 kat artmıştır.

Toktaylar Catering paket yemeği tercih etmenizin size getireceği faydaları söyle sıralayabiliriz:

Yemek Firmamız mutfaklarında Gıda Mühendisimiz ve Beslenme ve Diyet Uzmanımız gözetiminde hazırlanan yemeklerimiz yeni nesil paketleme yöntemleri ile paketlenir. Bu nedenle hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. İşyerinize ister sıcak ister soğuk paketlenmiş yemek siparişi verebilirsiniz. Paket yemeğinizi soğuk teslim almak istemeniz halinde ise soğuk zincir koşullarında teslim edilir. Ayni gün tüketmemeniz durumunda, son kullanım tarihine kadar buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Paket yemeklerimizi yerken hiçbir mutfak araç gereçlerine ihtiyaç duymazsınız. Çünkü paket yemeğiniz yanında; çatal, kaşık, bıçak, ıslak mendil peçete ve baharatlar da gönderilir. Sıcak paketli yemekler, uzun sure sıcaklığını koruyan termoboxlarla tarafınıza teslim edildiğinden ayrıca bir ısıtıcıya da gerek kalmaz.

Baba mesleği olarak sadece yemek sektörü ile iştigal etmekte olan bizler, 2004 yılından beri Ankara’nın seçkin işyerlerine toplu yemek hizmeti vermekteyken 2012 yılından itibaren de “Kutu Menu” markası ile paket yemek hizmetinde uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Paket yemekte kaliteye uygun fiyata ve hijyene önem veriyorsanız bizi arayın. Uzman satış ekibimiz sizi, işyerinizde, ofisinizde ziyaret ederek ayrıntılı bilgi verecektir.

Toktaylar Catering e gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

ankara toplu paket yemek servisipaketlenmiş hazır yemek ankara