Hazır Yemek Ankara

ankara hazır yemek

Hazır yemek sektöründe 10 yılı aşkın süredir Ankara’da faaliyetlerini sürdüren Toktaylar catering ve organizasyon olarak, düğünlerde, özel günlerde, açılışlarda ve personelinin yemek ihtiyacını sağlamak isteyen firmalara özel çözümler sunmak, ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için teknolojiyi takip ediyor ve yemek üretiminde uyguluyoruz.

Taşıma ve yerinde yemek üretiminde Ankara sınırları içerisinde bütün ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Lütfen müşteri temsilcimizden detaylı bilgi almak için bizi yukarıda yazılı telefon numaralarından arayınız.

Toktaylar Catering olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima müşterilerimize karşı titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasını internet sitemizden 7/24 canlı kameralar ile izleyerek görebilir, taşıma ve sunuş aşamasına kadar hijyeni nasıl ön planda tuttuğumuza şahitlik edebilirsiniz. Uzman gıda mühendisleri tarafından mutfak personeli genel hijyenik çalışma ve temizlik dezenfeksiyon ile ilgili olarak sürekli eğitim verilmekte ve mutfaklar sürekli olarak denetlenmektedir. İmalat esnasında gerekli görüşen durumlarda mikrobiyolojik testler yapılmaktadır. Her gün servise sunulan yemeklerden tekniğe uygun numuneler alınarak 72 saat muhafaza edilmektedir. Yemek üretimi ve servisinde görevli tüm personelin periyodik sağlık muayeneleri yapılmaktadır. Personelimize ait resmi sağlık raporları periyodik olarak siz misafirlerimize iletilecektir. Mutfaklarımız böcek ve haşere kontrolü sağlamak amacıyla periyodik olarak ilaçlanmaktadır.