Catering Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Catering ve Toplu Yemek Firması olarak 2004 yılında Ankara’da kurulan Toktaylar Catering; 17 yıldan beri şehrimizin önde gelen işyerlerine Toplu Yemek Hizmeti, her türlü yemekli organizasyonlara da Catering hizmeti vermektedir.

Catering nedir?

Catering, yabancı bir kelime olmasına rağmen artık dilimize yerleşmiştir ve genel anlamda “Hazır Yemek Tedariki olarak açıklanabilirse de Ziyafet Hizmetleri seklinde ifade ederek özelleştirebiliriz. Sağlıklı ve kaliteli gıdaları tedarik etmek, bunları toplu olarak yemek haline getirmek ve hazırlanan yemekleri organizasyon ortamlarına ulaştırarak sunumunu yapmak seklinde 3 aşamalı olarak gerçekleşen işlemlerin hepsini içerir.

Catering Firmaları:

Günümüzde yemek firmalarının çoğunluğu toplu yemek hizmeti alanında yoğunlaşmıştır. Bazı firmalar sadece Catering hizmeti vermekteyken, toplu yemek firmalarının bazıları da bünyelerinde Catering bölümü oluşturarak catering hizmetini daha profesyonel şekilde yapmaktadırlar.

Yiyecek ve içeceğin olduğu her türlü organizasyonlarda Catering Hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiye nazaran düğün, nisan, kına gecesi gibi özel davetlerde yemek ikram etme fikri yaygınlaşmış olduğundan catering daha popüler hale gelmiştir.

Siyasi Parti Mitingleri, Konferanslar, Fuarlar, Bayi Toplantıları, Kurum Yemekleri, Fabrika, Mağaza Açılışları, Açık Hava Toplantıları gibi organizasyonlarda da catering hizmetinden yararlanılmaktadır.

Düzenleyeceğiniz organizasyonlarda davetlilerinizin sağlığını gözetmek, onlara kaliteli, hijyenik ve lezzetli yemek sunumları yapmak için, bu konulara önem veren iyi bir catering yemek şirketinden hizmet almanız gerekmektedir.

Uzun yıllardır Ankara Yemek sektörünün içinde olan Catering Firmamız, kaliteli üretim- uygun fiyat anlayışını prensip edinmiştir. Yemeklerimiz, paketli olarak sunulmakta bu da servisin daha hijyenik ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Düzenleyeceğiniz bir organizasyon için bizimle irtibat kurmanız halinde, kendi konseptinize uygun menüyü belirleyerek davetlilerinizi memnun edecek her türlü gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Toktaylar Yemek Gıda Tem. San. Tic. Ltd. Şti.

Telefonlar:

0312 397 80 38 - 0850 305 08 80

E-mail: toktay@toktaylar.com

catering yemek firmaları
catering yemek fabrikaları