Ankara catering firmaları

Catering Nedir? Catering Şirketleri Ne İş Yaparlar?

Catering, ingilizce kökenli bir kelime olup, bizim dilimizdeki sözlük anlamı “hazır yemek tedariği” olarak açıklanabilir. sağlıklı ve kaliteli gıdaları tedarik etme, bunları toplu olarak yemek haline getirmek, ve hazırlanan yemeklerin dağıtımı, hizmeti, ve sunumu şeklinde temel olarak 3 aşamalı olarak gerçekleştirilen işlemlerin hepsine denir.

 

Peki Neden Catering Firmaları?

Çok hızlı bir şekilde sanayileşen ülkemizde, hem personelin iş verimliliğini arttırmanın, hem de sağlıklı, güvenilir beslenmenin en ekonomik yolu catering firmaları ile ortak iş çalışması yapmaktır. Çünkü bir firmanın kendi uzmanlık alanına yoğunlaşabilmesi için, diğer işlerine olabildiğince minimum mesai harcaması gerekir. Diğer işlerden kastedilen şey, güvenlik, sağlık, yemek, temizlik gibi ihtiyaçlardır.

Firmalar kendi işlerine yoğunlaşabilmeleri ve dolayısı ile iş verimliliğini arttırabilmeleri için, personelinin yemek ihtiyacını da catering firmaları aracılığı ile gidermelidirler.

 

Ankara Catering ve Organizasyon Firmaları

Toktaylar, Ankara’da firmaların bütün yemek ihtiyaçlarını karşılamak, bunun yanıdna diğer düğün, açılış, ve her türlü organizasyon için de taşıma yemek, yerinde üretim seçenekleri ile 10 yılı aşkın süredir hizmet veren, kendi alanlarında uzman çalışanları ile müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş bir firmadır.