Ankara Tabldot

Ankara Tabldot firmaları arasında bulunan Toktaylar Yemek Firmamız, 17 yıldır kaliteden ödün vermeden Toplu Yemek, Hazır Yemek, Tabldot Yemek ve Catering alanlarında faaliyetini sürdürmektedir.


Günümüzde işletmeler çoğunlukla  çalışanlarının yemek ihtiyacını dışarıdan karşılamakta ve toplu yemek firmalarından hizmet almaktadırlar. Çalışanların sağlığına önem veren işletmeler kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemek üretimi yapan bir  tabldot yemek firmasından yemek hizmeti almayı tercih etmektedirler.

Tabldotta sabit bir menü karşılığında sabit bir fiyat söz konusu olup genellikle 4 kap yemek sunumu yapılır. Bu 4 kap yemek içinde çorba, bir ana yemek, yardımcı yemek olarak da salata, tatlı, meşrubat olabilir. Toplu yemek üretiminin neredeyse %90’ını tabldot yemek üretimi şeklindedir. İyi bir tabldot firmasında yemekler uzman ekipler tarafından hazırlandığından kalori ve besin değerleri de hesaplanmıştır.


Ankara’da, yıllardır pek çok işletmeye tabldot yemek hizmeti vererek bu konuda çözüm ortağı olan ve saygın bir yer edinen Toktaylar Catering’den siz de  yemek hizmeti almanız halinde hem paranız boşa gitmemiş olur hem de çalışanlarınızın memnuniyetini kazanmış olursunuz.