Lüks Menü

4 ÇEŞİT STANDART TABLDOT MAP  KUTU  ÖĞLE YEMEĞİ   35 TL. + KDV (%8) + Ekmek

Yemeklerimiz gıda güvenliği talimatları doğrultusunda ve piyasa koşullarındaki birinci sınıf hammadde ürünler ile hazırlanmaktadır. Gıdaya teması uygun olan 3 bölmeli özel tabaklara bireysel porsiyon lama yapılarak paketlenir. İsteğe göre sıcak veya soğuk teslim olarak gönderilir. (soğuk map gazlı yemekler fırın veya mikrodalgada ısıtılabilir özellikte, tek kullanımlık pp5 malzemeden yapılmış tabaklarda sunulmaktadır).

Yemekler haftalık olarak www.toktaylar.com.tr üzerinden paylaşılan menü planı dâhilin de hazırlanarak üretilir. 4. çeşit olarak menümüzde olan tatlı, meyve, yoğurt, ayran vb. yardımcı çeşitler ile beraber  ekmek (Poşetli 100 gr.)  ve tek kullanımlık çatal bıçak seti ile sunum yapılmaktadır.  

 

Yemek sayıları 1 gün öncesinden İş Tel: 0.312 397 80 38 / Gsm: 0 555 986 67 06  veya Wahtsaap ile bildirilecektir. Ertesi gün sabah en geç saat 08.30’a kadar değişiklik yapılabilir.

       Verilen fiyat 6 ay sabit kalacak, bu süre içerisinde piyasalarda olağanüstü fiyat artışı yaşanırsa taraflar bir araya gelerek yeni fiyat belirler. Fiyat teklifi 6 ay geçerlidir.

  ÖdemelerGünlük İrsaliyeler ay içerisinde 7-14-21-28 ve ayın son günü(30-31) tarihlerinde faturalar kesilmektedir.   1 Ay  içinde  birikmiş olan toplam 5 irsaliyeli  faturaların  toplamı bedeli,  devam eden ayın en geç 7 inci  gününe kadar eft ile ödenir. 

 

Durmuş TOKTAY                           Ezgi ERGÜL                      

Şirket Müdürü                              Gıda Mühendisi