Günümüzde çalışan personel sayısı az olan ticari işletmeler sıcak, kaliteli ve hijyenik yemek temin etmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu konuda genellikle çözümsüz kalan firmalar çalışan personel sayısı 10 ile 50 kişi arasında olan işletmelerdir. Catering firmalarından almış oldukları hizmette gerek toplu yemek dolumu, gerekse taşıyıcı kapların standart dışı olmasından kaynaklanan sorunlar, istenilen sanitasyon ve hijyen kurallarına özgün hizmet alımını zora sokmaktadır. Sorunun ana kaynağında yatan nedense, sıcak yemekler dolum yapılırken kişiye özel paketleme yapılmayıp, toplu tüketimin esasına göre dolum yapılarak sunulmasıdır. Bu sorunların hepsine kalıcı çözüm üretmek için, toktaylar catering uzun süren arge çalışmaları sonucunda ”sıcak map yemek” adlı projeyi üretmiştir.

 

Toktaylar Catering’in geliştirdiği map sıcak yemek hizmeti, bireysel tüketici göz önüne alınarak hazırlanır. Bireye özel porsiyonlama yapılarak tek kullanımlık hijyenik kaplarda sıcak olarak paketlenip, termoboxlara yerleştirilir. Yemekler 6 saat ideal yemek sıcaklığını korur. Tüketim esnasında kolay açılır folyo kapağını açtığınızda sıcak yemeğiniz hazırdır, yeniden isıtmaya gerek duyulmaz.

 

Şayet gün içinde tüketmediğiniz kişiye özel paketlenmiş yemekleriniz olursa, ambalajı açılmamak kaydı ile buzdolabında son tüketim tarihine kadar aynı tazelikte saklayabilirsiniz. Tüketmek istenildiğini de ise PP5 özelliği olan yemek kaplarımızı mikrodalga( 1,5- 2 dakika) veya normal fırınlarda (80 derecede) isıtabilir ve gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Hazır map yemek firmalara ve çalışan personele ne gibi katkılar sağlar:

 

  • Map sıcak yemekler firmamız mutfağın da bireysel prezantasyonu yapıldıktan sonra aynı kalite ve standartta hizmetinize sunulur.
  • Porsiyonlaması önceden yapılıp paketlendiği için, her yemek diğerinin kopyası sunum kalitesine ulaşılmış olur. Böylelikle yemek yetmedi, eti az, suyu çok vs. şikâyetlerin önüne geçilmiş olur.
  • Tüketilmeyen yemekler son tüketim tarihine kadar buzdolabında tazeliğini koruduğu için, israf ve maddi kaybı en aza indirir.
  • Toktaylar Catering 16 yıllık tecrübesini kullanarak hijyenik, lezzetli, şık, tek kullanımlık kaptaki ürünü ile gözünüze, birinci sınıf mamullerden üretilen kaliteli yemeği ile de damak zevkinize hitap eder.
  • Toktaylar Catering toplu üretim esasına göre yüksek standartlarda üretim yapar , kalite ve lezzeti şık sunumla birleştirerek beklentilerin üstünde ekonomik hizmet vermeyi hedefler.